vzacne-mince.sk

Rezervácie


Na čo slúži rezervácia?
Pamätné mince, ktoré sa uvádzajú na trh podľa emisných plánov vydaných NBS a ČNB si u nás môžete v predstihu rezervovať. Rezerváciou budete mať istotu, že tovar získate a nemusíte sledovať termíny emisií jednotlivých mincí. Rezervácia je kvázi záväzná objednávka ešte nevydaných pamätných mincí NBS a ČNB.

Rezervácia mincí za emisné ceny!
Okrem toho, že nemusíte sledovať termíny si u nás môžete rezervovať mince za emisné ceny NBS a ČNB!!! Neváhajte a využite túto jedinečnú možnosť. Mince získate za týchto výhodných cenových podmienok:
• slovenské strieborné mince za emisnú cenu NBS,
• slovenské zlaté mince za emisnú cenu NBS navýšenú len o 10 €,
• české pamätné zlaté mince za emisnú cenu ČNB navýšenú len o 25 €,
• české pamätné bimetalové mince za emisnú cenu ČNB navýšenú len o 15 €,
• české pamätné bankovky za emisnú cenu ČNB navýšenú len o 3 €.

Čo je to emisná cena NBS a ČNB?
Emisná cena je cena, za ktorú NBS (Národná banka Slovenska) a ČNB (Česká národní banka) predávajú pamätné mince svojim zmluvným partnerom. Je to najvýhodnejšia cena na trhu, za ktorú sa dajú mince kúpiť!

Bonus navyše! Poštovné pri všetkých zlatých minciach NBS a ČNB, ktoré si u nás rezervujete máte v rámci Slovenska ZDARMA!

Podmienky rezervácie mincí
1. Pri každej minci, ktorú je možné rezervovať, nájdete sumu rezervačnej zálohy, ktorú je potrebné uhradiť. Po úhrade rezervačnej zálohy sa rezervácia mince stáva platnou.
2. Najneskôr týždeň pred dátumom emisie rezervovanej mince Vám zašleme informáciu so záväznou objednávkou. V objednávke bude uvedená cena mince po odpočte rezervačnej zálohy, ktorú ste už uhradili.
3. Takúto objednávku je potrebné uhradiť do 5 dní, najneskôr však v deň emisie príslušnej mince. V opačnom prípade bude objednávka stornovaná a rezervačná záloha, ktorú ste predtým uhradili prepadne v prospech predávajúceho.

Upozorňujeme, že ceny, ktoré sú uvedené pri minciach, ktoré možno rezervovať, sú iba orientačné. Nie je to teda konečná cena, za ktorú mincu získate. Tá bude známa krátko pred emisiou mince a stanoví ju príslušná národná banka. Cena pamätných mincí sa odvíja najmä od cien drahých kovov na medzinárodných trhoch. Orientačné ceny preto pravidelne aktualizujeme a tak rozdiel medzi orientačnou a konečnou cenou bude minimálny.

Zarezervujte si mincu a získajte nasledovné výhody:

Mincu získate za emisnú cenu
Dodanie zlatých mincí máte ZDARMA
Rezervácia Vám slúži ako poistka, že mincu dostanete

Prehľad mincí, ktoré si môžete výhodne rezervovať nájdete TU.

Sme garanciou bezpečného a bezproblémového nákupu

MOŽNOSŤ OSOBNÉHO KONTA

Vytvorte si konto na lokalite a sledujte stav vašich objednávok.

SAEC

Sme certifikovaný internetový obchod SAEC - Bezpečný nákup.

PLATBA KARTOU

Tovar je možné uhradiť prevodom alebo platobnou kartou.